українська російська англійська
Мін'юст встановив заохочувальні відзнаки для Державної виконавчої служби
10.06.2013 | 17:57
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції встановило відомчі заохочувальні відзнаки Державної виконавчої служби України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Наказ видано на виконання Указу Президента «Про відомчі заохочувальні відзнаки», який було видано у травні 2012 року з метою вдосконалення порядку встановлення та використання відомчих заохочувальних відзнак, визначення їх обґрунтованої кількості та зменшення бюджетних витрат, пов'язаних із нагородженням відомчими заохочувальними відзнаками.

Відповідно до наказу Мін‘юсту, Державній виконавчій службі встановлено дві заохочувальні відзнаки: Почесну грамоту та нагрудний знак «Знак Пошани Державної виконавчої служби України».

Почесною грамотою відзначатимуться працівники Державної виконавчої служби України за особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних із забезпеченням реалізації державної політики у сфері примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які пропрацювали в органах державної виконавчої служби не менше одного року.

Нагрудним знаком  відзначатимуться працівники Державної виконавчої служби України за зразкове виконання службових обов’язків, досягнення високих показників у службі, тривалу і плідну працю у здійсненні заходів щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які пропрацювали в органах державної виконавчої служби не менше 5 років.

Наказ передбачає порядок представлення до відзнак, порядок носіння і зберігання нагрудного знака тощо.

версія для друку