українська російська англійська
Юні авіатори встановлювали нові рекорди
11.06.2013 | 10:17
Прес-служба Міністерства освіти і науки

За ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та безпосередньої підтримки Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді у місті Марганці відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді  з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

Цьогоріч змагалися за перемогу юні авіамоделісти з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей та міст Марганця і Нікополя.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися Ірина Куліш, начальник управління освіти виконкому Марганецької міської ради; Алла Мілько, заступник начальника управління освіти; Вікторія Беззуб, методист Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді та інші.

Побажання виступаючих виявилися пророчими – у класі моделей F-1-N зафіксовано новий рекорд України, який встановив Денис Жарий, вихованець центру науково-технічної творчості Марганця, що на Дніпропетровщині.  

За результатами турнірної таблиці, місця в командній першості розподілилися наступним чином:

 І місце – команда Дніпропетровської області,

 ІІ місце – команда Кіровоградської області,

 ІІІ місце – команда Запорізької області.

В особистій першості  в різних класах авіамоделей, а таких програмою змагань передбачалося чотири – F-1-M, F-1-N, F-1-L, F-1-D, переможцями стали: Юрій Вітько, Денис Жарий, Дмитро Сєдньов (Дніпропетровська область); Тарас Фабрика, Денис Апостолов (Кіровоградська область); Артем Бабакін (Запорізька область); Олег Денисов, Павло Рухайло (м. Нікополь, Дніпропетровської області).

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнських змагань з авіамодельного спорту та бажаємо успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!

 

версія для друку