українська російська англійська
На Волині один мільйон гривень спрямували в реконструкцію сільського ФАПу
11.06.2013 | 10:24
Волинська ОДА

У Волинській  області успішно втілюють схему, при якій саме первинка є пріоритетною. Зокрема, в регіоні активно оновлюють сільські фельдшерсько-акушерські пункти та створюють умови для повноцінної роботи медиків у них. Цей напрямок роботи – на постійному контролі голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Він особисто побував у ФАПі с. Ладинь Любомльського району, який обслуговує два села: Ладинь і Пустинка, усього - 240 осіб. Раніше медичний заклад працював у пристосованому аварійному приміщенні, збудованому ще у 1946 році.

Сьогодні, аби якісно покращити  медичне обслуговування населення, капітально відремонтували  приміщення колишньої бібліотеки-клубу в с. Ладинь. Це створило кардинально інші, комфортні для медиків та пацієнтів,  умови роботи.  Обладнано  6 кабінетів:  приймальня, фізіотерапевтичний, маніпуляційний та  оглядовий кабінети, а також кімнати для  прийому хворих й проведення  щеплень. Для потреб ФАПу закуплено нові меблі, підведено гарячу та холодну воду, облаштовано сучасний санвузол. Також при ньому функціонує аптечний пункт, де є достатня кількість   необхідних медикаментів.

Роботи проводились за рахунок коштів районного бюджету, загальна кошторисна вартість ремонту та облаштування закладу – понад 1 млн грн.

«Ми залучаємо усі можливі ресурси, аби лікарі первинки працювали у хороших умовах, мали сучасне обладнання, надавали людям необхідні  медичні послуги якісно, кваліфіковано та вчасно», - зазначив голова Волинської ОДА, після того як оглянув оновлений ФАП.

«Розвиток, підтримка ланки первинної медицини, наближення її до населення  – ось наші основні завдання, які ми прагнемо виконати на відмінно, як того вимагає Президент України Віктор Янукович», - наголосив голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

 

версія для друку