українська російська англійська
М. Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою на Полтавщині
11.06.2013 | 10:36
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

11 червня Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою в Полтавській області.

Микола Присяжнюк ознайомиться з сортами зернових та кормових культур селекції науковців Полтавської державної аграрної академії та Інституту свинарства й агропромислового виробництва НААН України.

Тут Міністра також ознайомлять з перебігом підготовки полтавських аграріїв до початку збору нового врожаю. Зокрема, Миколу Присяжнюка поінформує заступник голови полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула щодо підготовки матеріально-технічної бази, резервів паливно-мастильних матеріалів, готовності елеваторного господарства до приймання зерна нового врожаю тощо.

Також Микола Присяжнюк приділить увагу стану реалізації на території області Програми, спрямованої на розвиток сільських територій. Так, зі слів заступника голови полтавської облдержадміністрації, цьогоріч в області передбачено значну підтримку розвитку сільськогосподарської кооперації, закладену ініціативою «Рідне село».

Окрім того, Міністр планує взяти участь у відкритті нового насіннєвого заводу, який стане одним із найбільших подібних підприємств в Україні. Також Микола Присяжнюк проведе робочу зустріч з керівництвом компанії DuPont Pioneer, огляне виробничі об'єкти та інфраструктуру заводу.

версія для друку