українська російська англійська
Сергій Арбузов на "ABC: Ukraine & Partners" презентує Держпрограму активізації розвитку економіки
11.06.2013 | 12:53
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

13 червня, у рамках першої Міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners", Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, а також Міністр економічного розвитку Ігор Прасолов і Міністр промислової політики Михайло Короленко представлять на розгляд світової бізнес-громадськості і міністрів країн Європи концепцію і перші підсумки "Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки".

Сергій Арбузов зазначив, що обговорення програми в рамках такого престижного форуму стане презентацією "сильної, прагматичної і відкритої урядової політики, націленої на модернізацію національної економіки".

Перший віце-прем'єр нагадав, що Державна програма активізації розвитку економіки повинна забезпечити виконання таких основних завдань:

- прискорення економічного зростання; початок модернізації реального сектору національної економіки та підвищення частки вироблених товарів з високою доданою вартістю;

- розвиток інфраструктури та модернізація житлово-комунального господарства.

Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки та поліпшення інвестиційного клімату; підтримку базових галузей, які формують найбільший внесок у ВВП: металургійне виробництво, агропромисловий комплекс, машинобудування, хімічна промисловість; забезпечення розвитку галузей, що є перспективними для малого та середнього бізнесу, зокрема легкої та деревообробної промисловості, сектору ІТ-технологій.

За словами С.Арбузова, на першому етапі реалізації Програми буде створено ряд фінансових інструментів, покликаних забезпечити реальний сектор економіки довгостроковими і дешевими кредитами, без яких неможливо оновлення основних фондів підприємств. Особливу увагу Перший віце-прем'єр України звернув на те, що документ збалансований із реальними можливостями бюджету.

"У фінальному варіанті Програми залишилися тільки ті завдання та заходи, які можна забезпечити фінансовим ресурсом. Це - гарантія того, що прийнята Програма дійсно буде виконана" - заявив С.Арбузов.

На думку Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова, бізнес-форум відкриє широкі можливості у налагодженні подальшого діалогу між владою та бізнесом. "Конференція сприятиме зміцненню партнерських відносин між діловими колами різних країн, допоможе створити в Україні комфортне інвестиційне середовище та сприятиме зростанню іміджу України у світі як надійного ділового партнера. Це допоможе нашій державі активізувати національну економіку на благо громадян".

Солідарний з ним і Міністр промислової політики України Михайло Короленко.

"Я переконаний, що проведення цього заходу буде не тільки сприяти залученню інвесторів та бізнесу до реалізації "Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013 -2014 роки", а й стане ще одним кроком на шляху до підвищення інвестиційної привабливості українських підприємств. Форум дозволить закріпити за Україною імідж стабільної незалежної країни з динамічною ринковою економікою", - резюмував М.Короленко.

версія для друку