українська російська англійська
Україна та Киргизія визначили шляхи культурного співробітництва на найближчі роки
11.06.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства культури

11 червня відбулась робоча зустріч Міністра культури України Леоніда Новохатька з Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Улукбеком Чіналієвим.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці між Україною та Киргизькою республікою у галузі культури.

Леонід Новохатько привітав Улукбека Чіналієва та запевнив, що зустріч сприятиме активізації культурного співробітництва між державами.

Також Міністр повідомив, що в липні поточного року рамках Третього засідання киргизько-української міжурядової комісії зі співробітництва відбудеться урочисте підписання Протоколу про співробітництво між Міністерством культури України і Міністерством культури і туризму Киргизької Республіки на 2013-2015 рр., розробленого на підставі Угоди про співробітництво між Урядом України і Урядом Республіки Киргизстан у сфері культури від 23 лютого 1993 року.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні обговорив з Міністром культури України питання проведення в Києві низки заходів, присвячених святкуванню 85-річчя видатного письменника, державного і громадського діяча Киргизької Республіки Чингіза Айтматова.

Також сторони під час зустрічі обговорили перспективи проведення Днів культури Киргизької Республіки в Україні у 2015-2016 рр.

Насамкінець Леонід Новохатько запевнив Улукбека Чіналієва, що Міністерство культури України і надалі приділятиме значної уваги розвитку партнерських культурних зв’язків із Киргизією та висловив вдячність Надзвичайному і Повноважному Послу Киргизької Республіки в Україні за зустріч.

версія для друку