українська російська англійська
Жнива на Полтавщині розпочнуться за два тижні
11.06.2013 | 14:17
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Під час робочої поїздки Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка до Полтавської області він ознайомився з підготовкою аграріїв до жнив. На даний момент аграрії області завершують підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур, а за словами заступника голови полтавської облдержадміністрації Володимира Замикули, за умови сприятливої погоди збирання ранніх зернових та зернобобових культур розпочнеться через два тижні. До жнив вже підготовлено 97% зернозбиральних комбайнів.

Також аграрії області продовжують накопичувати необхідні паливно-мастильні матеріали, аби завершити роботи в оптимальні агротехнічні строки. Що ж до ємностей зберігання зерна, то на сьогодні вже підготовлено 74 елеваторних комплекси.

Окрім того, Міністру представили сорти зернових та кормових культур селекції науковців Полтавської державної аграрної академії та Інституту свинарства та агропромислового виробництва НААН України. Так, саме сортами кормових культур, виведених науковцями  Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова, засівають більшість площ у Полтавській області. Це, своєю чергою, сприятиме зростанню продуктивності у тваринництві.

Також Миколу Присяжнюка ознайомили з результатами Програми розвитку сільських територій у Полтавській області, зокрема, розвитку сільгоспкооперації,  передбаченого  ініціативою «Рідне село».

 

 

 

 

версія для друку