українська російська англійська
Микола Азаров: Кількість спеціалістів ІТ-галузі в Україні за п'ять років зросте у чотири рази
11.06.2013 | 14:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кількість спеціалістів ІТ-галузі в Україні за п'ять років зросте в чотири рази.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі зі спеціалістом у галузі ІТ Єгором Анчішкіним.

"Два роки тому ми вжили ряд заходів щодо підтримки ІТ-галузі, спрощення ведення бізнесу, оподаткування та зокрема підготовки спеціалістів. Ми визначили наші базові виші, збільшили їх фінансування і розраховуємо, що протягом 5 років вони нам у чотири рази збільшать кількість спеціалістів у галузі ІТ", - сказав Микола Азаров.

Він нагадав, що у поточному році Уряд вдвічі збільшив держзамовлення на підготовку айтішників.

Прем'єр наголосив, що саме розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю, зокрема ІТ, дає змогу в стислі терміни збільшити ВВП.

Єгор Анчішкін, у свою чергу, відзначив, що завдяки правильно організованому маркетингу в ЗМІ можна істотно збільшити залучення коштів в ІТ-галузь.

"Венчурні капіталісти, у яких є фонди на десятки, сотні мільйонів доларів, вони могли б інвестувати в Україну. Але на них зараз впливає імідж, який створюють ЗМІ. Найбільше Україні міг би допомогти правильний маркетинг у ЗМІ", - сказав айтішник.

Він додав, що на сьогодні необхідно просувати інформацію щодо привабливості українського ІТ-ринку в спеціалізованих іноземних медіа, оскільки в Україні створені сприятливі умови для розвитку ІТ, а потенційні інвестори не знають про це.

 

 

версія для друку