українська російська англійська
За 5 місяців в аеропорту "Бориспіль" обслужили понад 2,5 млн. пасажирів
11.06.2013 | 16:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За результатами 5 місяців поточного року в аеропорту «Бориспіль» обслужили 2 501 100 пасажирів. Зокрема, у травні послугами головного аеропорту країни скористалося 718 000 пасажирів, що лише на 2,9% менше, ніж торік. 

«Відновлення пасажиропотоку в аеропорту «Бориспіль» є прогнозованим та свідчить про активізацію авіаційних перевезень через головний аеропорт країни. Сподіваємося, що тенденція до зростання обсягів перевезень  триватиме і протягом наступних місяців, що дозволить вийти на позитивні виробничі показники за рік. У «Борисполі» існує вся необхідна інфраструктура, яка готова до збільшення навантажень як в термінальних комплексах, так і на перонах аеропорту», - зазначив директор з виробництва ДП МА «Бориспіль» Олександр Черепанов. 

Нагадаємо, суттєве зниження виробничих показників в аеропорту протягом перших місяців 2013 року було спричинено проблемами, які виникли в діяльності національних авіаперевізників, зокрема, авіакомпанії «Аеросвіт». Так, у січні 2013 року вперше за останні роки в аеропорту було зафіксовано падіння пасажиропотоку – до 18% відповідно до аналогічного періоду минулого року. У лютому зменшення обсягів досягло 25%. Така ситуація утримувалася в березні (-21,7%) та у квітні (-13,8%). 

Збільшення пасажиропотоку вперше від початку року в аеропорту було зафіксовано протягом травневих свят у період з 1 по 12 травня, коли  послугами аеропорту скористалося 276 941 пасажирів (що на 3 593 осіб більше, ніж за аналогічний період 2012 року). Пік перевезень припав на 9 та 12 травня – протягом цих днів послугами аеропорту скористалося, відповідно,  25 999 та 26 704 пасажири.

За результатами 2012 року аеропорт «Бориспіль» обслужив близько 8,5 млн. пасажирів.

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» - лідер на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» більше 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення на понад 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є базовим для авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

версія для друку