українська російська англійська
Керівники кадрових апаратів правоохоронних відомств СНД обговорили перспективи своєї роботи
11.06.2013 | 17:33
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Керівники кадрових апаратів правоохоронних відомств СНД обговорили перспективи своєї роботи. Протягом наради були розглянуті актуальні питання кадрової роботи, зміцнення кадрового потенціалу правоохоронних органів, формування високопрофесійного ядра фахівців, здатних ефективно виконувати свої обов’язки в сучасних умовах, взаємодії практичних підрозділів та галузевих вищих навчальних закладів.

Делегація Міністерства внутрішніх справ України на чолі з начальником департаменту кадрового забезпечення генерал-майором міліції Михайлом Диваком взяла участь у роботі чергової наради керівників кадрових апаратів МВС/поліції країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

Зустріч у подібному форматі відбулась вже сімнадцяте і цього разу учасників приймала «Північна Пальміра» – місто Санкт-Петербург.

Учасниками наради під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ Російської Федерації Сергія Герасимова були: начальник Управління Президента Російської Федерації з питань державної служби і кадрів Володимир Кікоть, заступник повноважного представника Президента Російської Федерації в Північно-Західному федеральному окрузі Олег Логунов, голова комітету державної служби і кадрової політики Адміністрації Губернатора Санкт-Петербурга Андрій Михайлов.

Крім того, в роботі взяли участь практичні працівники та керівники галузевих навчальних закладів МВС Республік Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Киргизької Республіки, Республіки Узбекистан, Російської Федерації та України.

Міністр внутрішніх справ Російської Федерації генерал-лейтенант поліції Володимир Колокольцев зазначив, що проведення подібних заходів, починаючи з 2005 року, стало ефективним засобом вирішення важливих кадрових завдань у режимі «живого спілкування». Він також наголосив, що співробітництво у різних напрямах кадрової діяльності з правоохоронними органами країн-учасниць СНД – є для МВС Росії пріоритетним.

У рамках заходу відбулася робоча зустріч української делегації з начальником ГУМВС по м. Санкт-Петербургу та Ленінградській області Сергієм Умновим та керівниками галузевих служб Головного управління. Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці практичних підрозділів та галузевих вищих навчальних закладів у сфері підготовки кадрів і роботи з персоналом.

Учасники наради відвідали Санкт-Петербурзький університет МВС Російської Федерації, де зустрілися з його начальником Василем Кудіним. Він ознайомив гостей з історією та структурою навчального закладу, організацією навчально-виховного процесу, науково-дослідною діяльністю, умовами навчання, побуту та дозвілля слухачів, курсантів і студентів.

Під час зустрічі учасники обговорили низку взаємно важливих проблем організаційно-методичного характеру, у тому числі щодо зміцнення дисципліни і законності серед особового складу, а також закріплення випускників на службі. Крім того, учасники обмінялися навчальними програмами та іншими матеріалами з питань діяльності вишів.

 

версія для друку