українська російська англійська
Равіль Сафіуллін привітав добровольців Корпусу миру США в Україні
11.06.2013 | 18:06
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

11 червня 2013 року в Києві, у Посольстві США в Україні, відбулася урочиста церемонія складання присяги групою добровольців Корпусу миру США в Україні.

Участь у заході взяли Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт, представники Міністерства молоді та спорту, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, добровольці.

Під час церемонії 44 добровольці дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в усіх регіонах нашої країни. 23 добровольці працюватимуть за напрямами проекту "Молодіжний розвиток", допомагаючи українським дітям та молоді набути навичок здорового способу життя, підготуватись до професійної діяльності та стати активними та свідомими громадянами.

Вітаючи учасників церемонії, Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін висловив вдячність добровольцям Корпусу миру США в Україні за самовідданість та небайдужість, що спрямували їхні долі до українських сіл та містечок, де люди мають обмежений доступ до соціальних благ і нових інформаційних технологій.

"На Вас випала шляхетна місія – допомогти дітям та молоді набути навичок здорового способу життя, підготувати їх до професійної діяльності та допомогти їм стати активними і свідомими громадянами. Переконаний, що ці два роки, які Ви проведете в Україні, залишаться у Вашій пам’яті назавжди", - наголосив Равіль Сафіуллін.

Нагадаємо, що 9 квітня 2013 року підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством молоді і спорту України та Корпусом миру США в Україні.

 

 

версія для друку