українська російська англійська
265 тис. грн. зібрала Луганщина дітям із вадами слуху в рамках благодійної акції "Серце до серця"
12.06.2013 | 10:07
Луганська ОДА

У рамках VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Луганська область зібрала 265 тис. 164 грн. на допомогу дітям із вадами слуху.

Цього року акція проходила під девізом «Почуй світ!». Понад 2 тисячі волонтерів збирали гроші в усіх навчальних закладах області, організаціях та установах, на вулицях населених пунктів Луганщини.

«Всі зібрані кошти ми маємо намір витратити на діагностичне обладнання для центру реабілітації дітей з порушеннями слуху та мовлення Луганської обласної дитячої клінічної лікарні. Діти будуть мати можливість проходити лікування на цьому обладнанні безкоштовно», – повідомив регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Станіслав Гнутов.

Необхідний реабілітаційному центру апарат – аудіометр – коштує близько 365 тис. грн. Якщо протягом червня вдасться зібрати 100 тис. гривень благодійних внесків, то вже на початку наступного року малюки з проблемами слуху з усієї Луганської області зможуть проходити потрібне обстеження, не покидаючи меж області.

Сьогодні в центрі реабілітації проходять лікування 610 дітей. У минулому році було виявлено 11 немовлят до року з вродженими вадами слуху.

версія для друку