українська російська англійська
Уряд створює такі умови для інвесторів, щоб було надійно вкладати гроші в нашу економіку
12.06.2013 | 11:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд виконує завдання Президента із створення конкурентних переваг в Україні для інвесторів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 12 червня 2013 року.

«Президент України абсолютно справедливо вимагає від Уряду, щоб в Україні були сформовані такі конкурентні переваги для інвесторів, щоб було очевидно: в нашу економіку можна надійно вкладати гроші. Ми прекрасно розуміємо, що на виконання цього завдання треба багато ще зробити, і головне – підтримувати високий інвестиційний статус, роками демонструючи стабільність і прогнозованість нашої політики», - підкреслив Микола Азаров.

За словами Глави Уряду, в умовах світової економічної рецесії відбувається жорстка конкуренція країн за інвестиції. Тому інвестори обережно і вимогливо придивляються: куди вкладати гроші, орієнтуючись у першу чергу на оцінки світових рейтингових, аналітичних центрів.

У цьому зв’язку Микола Азаров вбачає, що «робота з міжнародними рейтинговими агентствами, аналітичними центрами і авторитетними експертами світового рівня повинна бути окремим і постійним напрямком роботи».

«Наше завдання – оперативно і повно інформувати їх про ті перетворення, які відбуваються в країні, та добиватися об’єктивних оцінок інвестиційного клімату в Україні», - підкреслив Микола Азаров.

Він додав, що така робота ведеться результативно, навівши приклад опублікованого наприкінці травня швейцарським центром вивчення конкурентоспроможності IMD міжнародного рейтингу конкурентоспроможності, згідно з яким Україна покращила свої результати одразу на 7 пунктів, випередивши такі країни як Угорщина, Бразилія, Словенія, Хорватія.

«Це визнання нашої системної роботи, спрямованої на лібералізацію податкової і митної системи, дерегуляцію, створення сприятливого торгового режиму завдяки зонам вільної торгівлі все з більшим числом країн світу, підвищення енергоефективності та подолання енергетичної залежності, а також зміцнення банківської системи тощо», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку