українська російська англійська
Микола Азаров: Конференція "Україна і партнери" формує постійний системний діалог з інвесторами
12.06.2013 | 10:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України розраховує на те, що I Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners», яка відбудеться в Києві 13-14 червня за ініціативою Кабінету Міністрів України, стане щорічною платформою визначення найбільш успішних для інвестування секторів економіки і своєрідним практикумом вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні.

«Ми створюємо для інвесторів новий, постійний, системний діалог, - наголосив Микола Азаров під час засідання Уряду 12 червня 2013 року. - Фактично, це перша за роки незалежності масштабна ділова конференція, на якій ми хочемо прагматично розповісти нашим партнерам: як вигідно вкласти гроші в Україну».

Крім того, Уряд розраховує, що цей  масштабний діловий захід стане регулярним.

За словами Миколи Азарова, акцентом цьогорічної Конференції стане співробітництво в IT-галузі та агропромисловій сфері.

Прем’єр-міністр зазначив, що під час Конференції очікується укладення довгострокових угод про співробітництво в галузях агровиробництва, машинобудування, сталого природокористування і збереження біоресурсів, розвитку індустрії програмного забезпечення тощо.

Також Глава Уряду доручив Міністру економічного розвитку та торгівлі, Міністру промислової політики, Міністру аграрної політики та промисловості, Міністру інфраструктури разом з головою Фонду державного майна зробити на форумі «Україна і партнери» спеціальну презентацію підприємств, які поточного року підготовлено до приватизації.

«Зі свого боку, держава гарантує захист інвестицій і бере на себе зобов'язання зберігати інвестиційні стимули протягом часу, необхідного для виходу на сталу прибутковість проектів», - сказав Микола Азаров. При цьому він наголосив, що держава надаватиме найкращі конкурентні умови в обмін на чіткі інвестиційні та соціальні зобов'язання, оскільки основа основ політики, яку проводять Президент України і Уряд – підвищення якості життя в Україні, створення робочих місць, які забезпечують добробут українських сімей.

Участь в конференції заявили 1,5 тис. компаній, понад 3 тис. бізнесменів із 62 країн світу. Зокрема, свою участь підтвердили Прем’єр-міністр Республіки Литва (яка скоро розпочне головування в ЄС) Альгірдас Буткявічюс, Прем’єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович, відомі європейські політики Пет Кокс, Лєшек Бальцерович та інші. Планується участь у Конференції Члена Колегії Євразійської економічної комісії Тетяни Валової та Комісара ЄС з питань енергетики Гюнтера Оттінгера.

У секторальних дискусіях візьмуть участь члени Кабінету Міністрів, керівники провідних іноземних компаній, які працюють в Україні, транснаціональних корпорацій, лідери українського ринку і визнані експерти.

версія для друку