українська російська англійська
Микола Азаров вимагає активізувати системну роботу з маркетингу України на світових фінансових ринках
12.06.2013 | 10:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров поставив завдання Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству закордонних справ активізувати системну роботу з маркетингу України на світових фінансових ринках. Відповідне доручення Глава Уряду дав на засіданні Кабінету Міністрів  України 12 червня 2013 року.

Він повідомив, що за інформацією Державної служби статистики у першому кварталі поточного року іноземні інвестори вклали в економіку України майже 1,6 мільярда доларів США. Це на 76% більше, ніж у першому кварталі минулого року. Але при цьому загальна сума іноземних інвестицій на 1 квітня 2013 року склала біля 56 мільярдів доларів, або 1227 доларів на душу населення.

«Це очевидно мало для такої великої країни, як наша. І це очевидно недостатньо для масштабної модернізації нашої економіки. Тому я вимагаю від Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства закордонних справ активізувати системну роботу з маркетингу України на світових фінансових ринках», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що у Європі небагато країн, які три роки поспіль у виключно складних умовах демонструють невелике, але стабільне економічне зростання і розвиток внутрішнього ринку. «Зростання обороту роздрібної торгівлі на 50% за три роки немає практично ні в кого. А у нас є – це факт», - підкреслив Микола Азаров, додавши, що факти доводять, що економічна політика, яку здійснює Уряд, послідовна і правильна, і це має бути відображено в усіх рейтингах України.

 

версія для друку