українська російська англійська
Микола Азаров доручив навести порядок з продажем залізничних квитків у період відпусток
12.06.2013 | 11:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає негайно урегулювати проблему з відсутністю квитків на залізничні перевезення у південному напрямку на період відпусток. Відповідне доручення Глава Уряду дав Міністру інфраструктури під час засідання Кабінету Міністрів 12 червня 2013 року.

«Люди скаржаться, в тому числі мені на сторінці у «Фейсбуку», що квитків на потяги в південному напрямку неможливо купити. І в той же час, за їх словами, потяги ходять напівпорожніми. Якщо це так, то є очевидні зловживання або службова недбалість відповідальних керівників у Міністерстві інфраструктури», - наголосив Микола Азаров.

Він попередив Міністра інфраструктури Володимира Козака про персональну відповідальність за наведення порядку в цій сфері. «Люди повинні отримати можливість відпочити без перешкод», - підкреслив Глава Уряду.

При цьому він вважає за доцільне організувати жорстку контрольно-ревізійну роботу.

«Прошу долучити до неї правоохоронні органи. Секретаріату Кабінету Міністрів доручаю перевірити: як організовано продаж квитків у наших великих індустріальних центрах. Запровадьте громадський контроль. Треба – вводьте додаткові поїзди. Але абсолютний порядок і справедлива доступність до транспортних послуг просто має бути, і все. Без винятків і виправдань», - підсумував Микола Азаров.

 

 

версія для друку