українська російська англійська
На Херсонщині вперше відбулась Рада керівників митних служб держав-учасниць СНД
12.06.2013 | 13:23
Херсонська ОДА

11 червня проведено 57-ме засідання Ради керівників митних служб держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (РКМС СНД), яке вперше відбулось на Херсонщині.

Засідання пройшло під головуванням керівника Федеральної митної служби Росії Андрія Бєльянінова, Голови РКМС СНД та першого заступника Міністра доходів та зборів України Степана Дериволкова. У роботі Ради взяли участь 10 керівників митних служб та експерти від кожної країни, а також голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих та перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації-керівник апарату В’ячеслав  Білий.

Під час саміту керівників митних служб країн СНД було розглянуто 12 питань. Зокрема, обговорювались шляхи подальшого співробітництва та обміну досвідом між державами-учасницями СНД у митній сфері, зближення, гармонізації митних законодавств, механізмів тарифного та нетарифного регулювання, використання сучасних інформаційних технологій, введення в експлуатацію порталу Ради керівників митних служб держав СНД.

Також йшла мова про підготовку кадрів та підвищення кваліфікації посадових осіб митних служб країн Співдружності. Прийняті рішення будуть спрямовані на практичну взаємодію митних служб СНД за основними напрямками митної справи.

У рамках засідання перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації-керівник апарату В’ячеслав Білий від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка привітав учасників Ради та зазначив, що митна служба - дієвий інструмент для створення сприятливого клімату у розвитку зовнішньої торгівлі, залучення інвестицій і забезпечення надходжень до державного бюджету.

У ході засідання відбулось двостороннє підписання Меморандуму про наміри між Міністерством доходів і зборів України та Державним митним комітетом Республіка Білорусь з питань взаємодії на період проведення в Республіці Білорусь Чемпіонату світу з хокею з шайбою – 2014.     

 

версія для друку