українська російська англійська
Схвалено проект Угоди між Урядами України і Кореї щодо спрощення візового режиму для певних категорій громадян
12.06.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства закордонних справ

12 червня ц.р. Уряд на своєму засіданні прийнято розпорядження «Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Корея про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються офіційними та службовими паспортами».

Проект Угоди розроблено Міністерством закордонних справ на виконання доручення Президента України від 19.06.2012 р. стосовно реалізації домовленостей, досягнутих у ході його робочого візиту до Республіки Корея (26-28 березня 2012 р.).

Положеннями проекту Угоди передбачається можливість громадян держав сторін, які користуються службовими та/або офіційними паспортами, в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом періоду, що не перевищує 90 днів з дати першого в’їзду.

Прийняття розпорядження надає можливість здійснити внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання зазначеної Угоди, яке планується здійснити Міністром закордонних справ України в узгоджені з корейською стороною терміни.

Укладення Угоди сприятиме лібералізації умов взаємних поїздок представників органів державної влади України та Кореї, а також надасть поштовху подальшому поглибленню українсько-корейських двосторонніх відносин

Проект розпорядження погоджено Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ, Державною прикордонною службою та Службою безпеки України.

версія для друку