українська російська англійська
Міністерство внутрішніх справ отримало "екологічні" автомобілі
13.06.2013 | 09:45
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Автопарк міліцейського відомства поповнили сучасними автомобілями «Тойота Пріус» з гібридними силовими установками. Очільник міліцейського відомства Віталій Захарченко в урочистій обстановці особисто прийняв транспортні засоби.

У столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» розпочав роботу міжнародний відкритий семінар «Збережемо клімат разом». Цей захід проводять Міністерство екології та природних ресурсів України, Державне агентство екологічних інвестицій України за підтримки Японської організації розвитку нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО) та Українсько-японського центру НТУУ «КПІ».

«Втішно, що саме з Міністерством внутрішніх справ України почав реалізуватися такий масштабний проект зелених інвестицій України як заміна старих автомобілів», - зазначив Віталій Захарченко.

За словами Міністра, проект цільових екологічних інвестицій покликаний привернути увагу до нагальних питань в сфері екології та запобігання зміні клімату.

За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС автомобілів «Пріус-Тойота» дозволить суттєво скоротити витрати пального – розрахункова економія палива становить понад 13 тисяч літрів на рік або майже 150 тисяч гривень. Крім того, такі автомобілі в умовах експлуатації підрозділами МВС України забезпечать скорочення шкідливих викидів майже на 32 тисячі тонн на рік.

Зазначимо, що нині відбулася передача 84 таких автомобілів до МВС України. Загалом до кінця жовтня цього року до МВС України буде передано 1220 гібридних автомобілів марки «Тойота Пріус».

«Приємно зазначити, що саме в результаті реалізації гнучких механізмів Кіотського протоколу, головною метою якого є збереження сталого довкілля та планети в цілому, ми сьогодні маємо змогу бути свідками суттєвих кроків України на шляху до досягнення глобальних екологічних цілей. У результаті співпраці України та Японії, нині відбулася передача першої партії «екологічних» автомобілів, - зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков.

версія для друку