українська російська англійська
"ABC: Ukraine & Partners": Держтуризмкурорт та Торгово-промислова палата домовилися про активізацію співробітництва
13.06.2013 | 09:52
Прес-служба Державного агентства України з туризму та курортів

Під час Міжнародної конференції «Зовнішньоекономічна діяльність: нові шляхи партнерства бізнесу та влади», яка відбулася в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», що проходить за ініціативи Кабінету Міністрів України, відбулась робоча зустріч Голови Державного агентства України з туризму та курортів Олени Шаповалової та Президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова.

Під час вказаної робочої зустрічі зокрема було зазначено, що успішне проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу позитивно вплинуло на динаміку розвитку сфери туризму і курортів. Значними темпами зростають обсяги послуг, що надані суб’єктами туристичної діяльності, та відповідно надходження до бюджетів усіх рівнів. Відтепер, основним завданням органів центральної і місцевої державної влади, представників туристичної індустрії, професійних об’єднань,  асоціацій та громадських організацій є підтримання досягнутих позитивних зрушень, забезпечення зростання конкурентоспроможності національного та регіональних туристичних продуктів.

За підсумками обговорення було підписано План взаємодії Державного агентства України з туризму та курортів та Торгово-промислової палати України на період 2013-2014 рр. Вказаний план, зокрема, передбачає співробітництво сторін з питань розвитку туризму та курортів, а також визначає пріоритетні напрямки реалізації домовленостей і досягнення визначених цілей.

Так, з метою забезпечення пріоритетного розвитку в’їзного та внутрішнього туризму планується реалізовувати комплекс заходів щодо поширення інформації про туристичні можливості України, а також розробку та реалізацію інвестиційно-привабливих проектів у сфері туризму та курортів.

Окрему увагу планується приділити удосконаленню правових засад регулювання відносин у сфері туризму та курортів, зокрема розробленню законодавчих та нормативно-правових актів.

Особливе значення сторони приділяють можливостям взаємодії з використанням потенціалу Комітету підприємців туристичної сфери при Торгово-промисловій палаті України. Зокрема, цей інструмент набуває особливої ваги в питаннях щодо проведення добровільної експертизи відповідності засобів розміщення міжнародним нормам і діючим в Україні вимогам, встановленим на державному рівні; організації підготовки фахівців у сфері туризму (в т.ч. туроператорської і турагентської діяльності) за узгодженими програмами за участю українських і міжнародних громадських організацій та асоціацій сфери туризму.

 

версія для друку