українська російська англійська
Володимир Козак: Пасажири спокійно можуть поїхати залізницею на відпочинок до Криму - квитки у касах є
13.06.2013 | 14:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Пасажири зможуть дістатися Криму на літній відпочинок залізницею – квитки на поїзди, що прямують до півострова з усіх регіонів України, є у касах. Як розповів сьогодні під час брифінгу Міністр інфраструктури України Володимир Козак, ажіотаж на залізничні квитки спостерігається лише на окремі фірмові поїзди, на решту викуплено лише приблизно половину місць.

«Наприклад, є поїзд №12 Київ-Сімферополь. І більшість хоче поїхати саме цим поїздом і ніяким іншим. Але у нас достатньо поїздів, що прямують до Криму. Й окрім цього поїзда, є й такі, які на сьогодні заповнені на 50-60%. Тому для бажаючих є дуже різні можливості», - сказав Володимир Козак.

Також Міністр розповів, що все більше пасажирів обирають для поїздки на кримський півострів швидкісні «Українські експрес» виробництва Hyundai Rotem та Skoda Vagonka.

«Ми пустили поїзд Hyundai сполученням Дніпропетровськ-Сімферополь, який долає цю відстань усього за 4 год. 55 хв. Ні одним автомобілем за стільки часу не доїдете. Пустили поїзди Skoda сполученням Харків-Сімферополь та Донецьк-Сімферополь. Ці поїзди стають дедалі популярнішими серед пасажирів, адже це і швидкість, і комфорт подорожі», - сказав Міністр.

Водночас Володимир Козак наголосив, що ведеться жорстка боротьба із недобросовісними працівниками залізниць. «Я ні в якому разі не заперечую, що є зловживання наших працівників: квиткових касирів, провідників і т.д. І повірте, ми з ними боремося. Кожен провідник, який провозить безквиткового пасажира, відразу звільняється з роботи», - підкреслив він, додавши, що профспілки підтримують Міністерство та Укрзалізницю і не стають на захист таких порушників.

«Але загалом у нас нормальні, професійні та працьовиті колективи. Тож, ніякого ажіотажу не буде. Всі пасажири спокійно зможуть доїхати до Криму на відпочинок», - зазначив Володимир Козак.

версія для друку