українська російська англійська
14 червня учасники "Ukraine&Partners" обговорять інвестиційні та бізнесові можливості розвитку інфраструктури України
13.06.2013 | 15:50
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

14 червня у рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine&Partners» під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула відбудеться дискусія «Інвестиційні та бізнесові можливості розвитку інфраструктури та реалізації транзитного потенціалу України», а також засідання круглого столу «Від Євро-2012 до Євробаскету-2015 та Зимової Олімпіади-2022».

Учасники наради обговорять питання стосовно спрощення дозвільних процедур у будівництві, розвиток національних і транзитних перевезень. У ході дискусії також будуть розглянуті нові можливості інвестиційного співробітництва.

Під час круглого столу заплановано виступи українських експертів щодо ролі бізнесу у розвитку інфраструктури та державно-приватного партнерства у дорожньому господарстві. Крім того, учасники круглого столу обговорять актуальні питання, пов'язані з підготовкою України до проведення Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році та подачі заявки на проведення Зимових Олімпійських Ігор 2022 року та ін.

Нагадаємо, що бізнес-форум "ABC: Ukraine&Partners" проводиться в Україні за участю Прем'єр-міністра Миколи Азарова, керівників урядів, міжнародних економічних організацій, міністрів держав – партнерів України, топ-менеджерів провідних інвестиційних, фінансово-банківських та бізнес-структур, керівників торговельно-промислових палат та асоціацій вперше та має стати щорічним.

Форум складається з низки панельних дискусій, презентацій, круглих столів, пленарних засідань та культурно-мистецької програми. Його мета - поліпшення інвестиційного клімату та іміджу України, створення постійно діючої платформи для діалогу влади з бізнесом та інвесторами, залучення інвестицій у провідні сфери та галузі економіки.

 

версія для друку