українська російська англійська
Державний банк розвитку дозволить модернізувати виробництво в Україні, - Сергій Арбузов
13.06.2013 | 15:56
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Одним з основних інструментів реалізації «Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки» стане Державний банк розвитку. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, представляючи Програму в рамках Першої Міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

«Зараз ми знаходимося на першому етапі реалізації Програми - напрацюванні фінансових інструментів. Вони покликані забезпечити реальний сектор довгостроковими і дешевими кредитами, без яких неможливо забезпечити оновлення основних фондів підприємств. Головним інструментом стане Державний банк розвитку. Він буде забезпечувати ресурсами банки, які, у свою чергу, будуть видавати довгострокові кредити на реалізацію проектів модернізації виробництва», - зазначив Сергій Арбузов.

Перший віце-прем'єр-міністр поінформував присутніх, що в Уряді на розгляді знаходиться кілька відповідних проектів на суму більше 600 млн. грн., за якими прийнято позитивне рішення.

Він вважає, що введення такого інструмента, як Державний банк розвитку, дозволить усунути чиновників від безпосереднього розподілу фінансових ресурсів. «Завдяки цьому різко знизяться корупційні ризики. А у держави будуть платоспроможні позичальники - банки», - підкреслив Сергій Арбузов.

Перший віце-прем'єр-міністр також закликав іноземних інвесторів до співпраці за пріоритетними для країни проектами. Він зазначив, що виконання Програми активізації розвитку економіки забезпечить не просто тимчасове підвищення економічної активності, а стане початком структурних змін.

версія для друку