українська російська англійська
Інвестиції в аграрну галузь України допоможуть забезпечити світову продбезпеку
13.06.2013 | 16:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Аграрний сектор стає все більш цікавим для інвесторів. Для цього Уряд та Мінагрополітики вживають заходів, аби умови ведення аграрного бізнесу ставали більш прозорими та зрозумілими. І вже цього року у сільське господарство можуть вкласти близько 3 мільярдів доларів іноземних інвестицій. Зокрема, ці кошти можуть піти на реалізацію інвестиційних проектів у галузях тваринництва, сільгоспмашинобудування, тепличного господарства, зрошувальних систем, розбудови інфраструктури аграрного ринку та харчової промисловості. Про це під час дискусійної панелі «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», яка відбулася у рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«На сьогодні аграрний сектор вітчизняної економіки має дійсно високий рівень інвестиційної привабливості. Зокрема, надзвичайно привабливими для інвесторів є галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування, тваринництва, харчової промисловості, тепличного господарства. Окрім того, зовнішні та внутрішні інвестори висловлюють все більшу зацікавленість  у розбудові інфраструктури аграрного ринку, зрошувальних систем», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр наголосив − аби зробити вітчизняний АПК більш привабливим для інвесторів, Уряд України працює над покращенням умов аграрного бізнесу. Окрім того, влада докладає максимум зусиль, щоб державна політика у сфері сільського господарства стала ще більш зрозумілою, прозорою і прогнозованою.

А це, зі слів Міністра, допоможе наростити показники валового виробництва вітчизняного АПК, що сприятиме забезпеченню світової продовольчої безпеки.

«Я переконаний, що, збільшивши цьогоріч розміри інвестування до 3 мільярдів доларів США, ми виконаємо всі поставлені перед нами завдання. Тому ми розглядаємо сьогоднішній форум як вагомий внесок у нашу спільну справу – максимальне забезпечення  рівня світової продовольчої безпеки у найближчій перспективі», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку