українська російська англійська
На міжнародній конференції "ABC: Ukraine & Partners" обговорили питання якості та безпечності харчових продуктів
13.06.2013 | 17:30
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Керівництво Державної інспекції сільського господарства України взяло участь у Першій міжнародній бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», яка сьогодні відкрилася в Києві за ініціативи Уряду та Прем’єр-міністра. 

У рамках заходу стартувала дискусійна панель «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», яку відкрив Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов, а головуючим визначено Міністра аграрної політики та продовольства Миколу Присяжнюка. Модераторами заходу від іноземної сторони учасників стала виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев’янко, а від української сторони – президент ВГО «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко.

Під час дискусії «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!» порушувалися питання формування сприятливого бізнес-середовища, шляхів доступу сільгосптоваровиробників до фінансових ресурсів, земельних відносини як фактора інвестиційної привабливості, а також якості та безпечності харчових продуктів, що має безпосереднє відношення до функціональних обов’язків Держсільгоспінспекції України, оскільки її основне завдання контроль за якістю та безпечністю продукції сільського господарства на вітчизняному ринку. 

Зокрема, в панельній дискусії взяли участь близько 100 представників міжнародних організацій, профільних аграрних асоціацій і бізнесових кіл.

 

 

версія для друку