українська російська англійська
І. Прасолов: Уряд готовий обговорювати з бізнесом шляхи реалізації Програми активізації розвитку економіки
13.06.2013 | 17:24
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна має економіку, що динамічно розвивається, яка створює великі можливості для високорентабельних інвестицій. Географічні, кліматичні та геологічні чинники, а також наявність розвиненого виробничого сектору сприяють розвитку бізнесу в Україні. Про це сказав 13 червня в ході Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«У рамках президентської Програми реформ виконується Національний план, за яким ми напрацьовуємо необхідну законодавчу базу для модернізації економіки», - пояснив Міністр.

За словами Ігоря Прасолова, головна мета Державної програми активізації розвитку економіки - запустити нові стимули для внутрішнього реінвестування в галузі з високою часткою доданої вартості, провести масштабну модернізацію і технологічне переозброєння промислових підприємств, збільшити частку покриття внутрішнього попиту на промислову продукцію вітчизняного виробництва, зменшити частку сировинної продукції в структурі виробництва та експорту.

«Ми готові обговорювати з бізнесом додаткові заходи, необхідні для досягнення цілей, зазначених у Програмі активізації розвитку економіки. Запрошуємо бізнесменів до активної співпраці для досягнення загального результату - економічного зростання, і збільшення добробуту громадян нашої країни», - сказав Ігор Прасолов.

 

версія для друку