українська російська англійська
Найцікавішими для інвестування галузями в Україні є машинобудування, інформаційні технології та сільське господарство, - Мінекономрозвитку
13.06.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Найцікавішими для інвестування галузями в Україні є: машинобудування (зокрема важке та енергетичне), виробництво автозапчастин; інформаційні технології та розробка програмного забезпечення; сільське господарство. Про це заявив 13 червня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в ході Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

За його словами, в перспективі пріоритетними будуть: зернове господарство, органічне виробництво сільгосппродукції, розвиток логістичної інфраструктури; проекти в енергетичному секторі, які мають зменшити залежність від імпортних поставок традиційних енергоносіїв. Також перспективним напрямком є розвиток інфраструктури в Україні, будівництво та реконструкція доріг і мостів, аеропортів і морських портів на основі концесії або державно-приватного партнерства.

Підтримку отримають також проекти і в інших галузях, головна умова - проект повинен відповідати цілям і завданням Програми.

За його словами зниження фіскального тиску, формування неупереджених взаємовідносин з платниками податків, коли держава виступає партнером легального бізнесу - це стратегічне завдання, яке поставлено Програмою економічних реформ Президента України і Уряд забезпечує неухильне дотримання цього завдання.

 

версія для друку