українська російська англійська
Мінагрополітики: В Україні необхідно спростити систему відведення земельних ділянок для інвестпроектів
13.06.2013 | 18:23
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Інвесторів у вітчизняний АПК може побільшати. Для цього необхідно спростити системи відведення земельних ділянок для інвестиційних проектів та запровадити довгострокову оренду земель сільгосппризначення. Зробивши це, бізнес буде впевненіше почувати себе і не боятиметься вкладати кошти в сільське господарство. Про це під час дискусійної панелі «Інвестиції в аграрну галузь України. Нагодуємо світ разом!», яка відбулася в межах Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Щодо сфери земельних відносин, то тут стратегічно важливим і цікавим для інвесторів  є спрощення системи відведення земельних ділянок для інвестиційних проектів та запровадження довгострокової оренди земель сільгосппризначення», − зазначив Міністр.

Очільник відомства повідомив присутнім, що наразі завершена розробка низки основних земельних законів, частина з яких вже ухвалена Верховною Радою України.

«На ці закони чекали інвестори та міжнародна спільнота. Зокрема, ухвалені закони «Про Державний земельний кадастр»,  щодо розмежування земель державної та комунальної власності, щодо проведення робіт із землеустрою, пов'язаних зі встановленням і зміною меж сіл, селищ, міст, районів», − наголосив Микола Присяжнюк.

Нагадаємо, що «ABC: Ukraine & Partners» стала першою в історії України міжнародною бізнес-конференцією, яку було організовано за ініціативою Уряду.

 

версія для друку