українська російська англійська
Понад 3 млн. грн. перераховано з держказни у Рівненську область для виплат селянам
14.06.2013 | 09:56
Рівненська ОДА

Понад 3 мільйони гривень перерахували з держказни в Рівненську область для виплат селянам. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

За його словами, нині кошти пропорційно розподіляють між усіма районами, аби люди якнайшвидше їх отримали. Загалом бюджетне заохочення виплатять для понад 13 тисяч господарників Рівненщини, котрі  утримують майже 16 тисяч голів молодняку. Наразі найбільше документів оформлено у Радивилівському районі, а саме на 1636 голів молодняку. Дещо менше у Рокитнівському та Корецькому районах – по 1328 та 1265 відповідно.

Водночас оформлення документів триває. Анатолій Юхименко доручив фахівцям працювати у посиленому режимі, особливо в районах де найменше селян скористалися державною підтримкою.

Нагадаємо, що торік держпідтримкою скористалися 22 тисячі селян Рівненщини. Вони подали документи на дотацію за утримання 26,5 тисячі голів молодняку великої рогатої худоби. Усього власникам телят виплатили понад 11 мільйонів бюджетних гривень.

 

версія для друку