українська російська англійська
Держфінінспекція в м. Києві у січні - травні 2013 року відшкодувала втрат на 21 млн. грн.
14.06.2013 | 11:25
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві протягом січня – травня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 21 млн. грн. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів та бюджетних установ додатково надійшло майже 4 млн. грн. Незаконних витрат відшкодовано на суму 10,7 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 90 управлінських рішень.

У 19 випадках до об'єктів, на яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Чотирьом установам зменшено бюджетних призначень на суму 300 тис. грн.

Окрім того, за матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 33 досудові розслідування.

Для забезпечення максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 23 судові позови на загальну суму більш як 53 млн. грн.

За допущені порушення 162 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 58 млн. грн.

 

версія для друку