українська російська англійська
Intel готовий і надалі інвестувати у нацпроект "Відкритий світ"
14.06.2013 | 11:06
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Intel готовий і надалі інвестувати у національний проект “Відкритий світ”. Про це повідомила Директор освітніх програм Intel в Україні, регіональний менеджер з корпоративних питань Intel в СНД Тетяна Нанаєва у рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine& Partners» 13 червня 2013 року.

«Ми віримо у важливість та успіх  проекту.  Наша компанія інвестувала в проект у минулому році і готова інвестувати надалі. Національний проект «Відкритий світ» - це інвестиція у майбутнє, інвестиція у розвиток людського капіталу. У цьому проекті закладені найкращі практики організації навчального процесу, він передбачає реалізацію комплексного  системного інноваційного рішення комп’ютеризації загальної середньої освіти в Україні», - повідомила Тетяна Нанаєва під час виступу на дискусійній панелі «Національні проекти України: пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій» за участю Голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва.

За її словами, нацпроект «Відкритий світ» дозволить системно комп’ютеризувати загальноосвітні навчальні заклади в Україні, забезпечивши індивідуальний підхід до кожної дитини 5-9 класів.  За останніми офіційними даними в Україні на даний момент на 27 учнів припадає лише один ПК,  лише 50% шкіл мають підключення до швидкісного широкосмугового Інтернету,  проте реалізація нацпроекту кардинально змінить ситуацію і наблизить  зазначені показники до  кращих європейських практик. 

«Компанія Intel з перших днів підтримує нацпроект «Відкритий світ», ми переконані, що інвестиція у розвиток освіти – це  інвестиція  у підготовку  інноваційної, творчої робочої сили, яка покращить економіку України. Ми підтримуємо розвиток нацпроекту «Відкритий світ» своїми напрацюваннями в освіті у 75 країнах світу та досвідом, який ми отримали при реалізації подібних проектів.  Ми віримо, що ефективна синергітична співпраця керівництва нацпроекту з МОН України, НАПН та бізнес партнерами – запорука успіху реалізації нацпроекту в Україні»,-  сказала Т. Нанаєва.

Вона наголосила, що перевага нацпроекту «Відкритий світ» полягає у тому, що це комплексна програма розвитку сектору загальної середньої освіти, яка передбачає реалізацію  сучасних розвиваючих, компетентнісних та  індивідуальних підходів до кожного учня і виведе українську освіту на якісно новий рівень.

Довідково

Корпорація Intel - провідний світовий виробник інноваційних напівпровідникових компонентів, розробляє технології, продукцію  та ініціативи, які спрямовано  на постійне підвищення  якості життя людей  і  вдосконалення  умов  їх праці.  Штаб-квартира Intel знаходиться у місті Санта-Клара, штат Каліфорнія, США.  Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна зайти на Web-сайті www.intel.com/pressroom,  http://www.intel.ru.

Інформація  про корпоративну соціальну відповідальність Intel у світі – на сайті www.intel.com/csr . Освітні програми Intel представлено на сайтах www.Intel.com/education ; www.iteach.com.ua/mediawik ; www.intel.ua/education ; www.iteach.com.ua/education/isef .

Intel і логотип Intel є товарними знаками корпорації Intel у США  та інших країнах.

 

Національний проект «Відкритий світ» є одним із 17 національних проектів, затверджених Президентом України у 2010 році як пріоритет у соціально-економічному розвитку країни.

Реалізація національного проекту «Відкритий світ» сприятиме досягненню мети реформи системи освіти, а саме підвищенню конкурентоспроможності української освіти, інтеграції системи української освіти в єдиний європейський освітній простір та якнайшвидшому вирішенню завдань, поставлених на період реформи щодо створення єдиного освітнього простору, удосконалення системи управління освітою; підвищення якості освіти; забезпечення доступності до якісної освіти, спадкоємності рівнів освіти (дошкільної, початкової, середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої, післядипломної, освіти протягом життя); підвищення ефективності фінансування освіти.

 

 

версія для друку