українська російська англійська
НКЦПФР внесла зміни до Положення про функціонування фондових бірж
14.06.2013 | 11:00
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про затвердження змін до Положення про функціонування фондових бірж», яке було прийнято на черговому засіданні регулятора.

«Під час чергового оприлюднення зазначеного Положення було отримано деякі зауваження та побажання, які Комісією було враховано. Так, в актуалізованому документі розширено перелік виключень для виконання біржових контрактів щодо цінних паперів, які укладені на фондовій біржі, зокрема, за принципом «поставка цінних паперів проти оплати». Також виникла необхідність вилучення з Ліцензійних умов вимог до внутрішніх документів фондової біржі для здійснення клірингу та розрахунків за договорами щодо фінансових інструментів, окрім цінних паперів, та їх імплементації в Положення про функціонування фондових бірж», - резюмувала Ірина Козловська, т.в.о. директора департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

Даний регуляторний акт розроблено відповідно до статті 3 та статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статей 23 та 25 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з його доопрацьованим текстом.

версія для друку