українська російська англійська
Юрій Бойко: Україна повинна підписати Договір про асоціацію з ЄС і не втрачати ринок країн МС
14.06.2013 | 11:35
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Наміри України поглиблювати співпрацю з країнами-членами Митного союзу не суперечать курсу на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв’ю «5 каналу».

«Вважається, що якщо ми співпрацюємо з Митним союзом, це якимось чином завадить підписанню Договору про асоціацію з Європейським Союзом. Насправді це різні речі. Позиція Президента України Віктора Януковича наступна: ми повинні підписати Договір про асоціацію і не втрачати ринок країн Митного союзу», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр додав, що досягнуті домовленості щодо поглиблення співпраці України з Митним союзом стали можливі завдяки зусиллям Президента України Віктора Януковича.

«Колосальна робота була проведена Президентом України Віктором Януковичем з роз’яснення нашої позиції між всіма країнами-членами Митного союзу. Домовленості в Астані – це результат роботи, яку провів Президент України зі своїми колегами в рамках двосторонніх переговорів», - сказав він.

Юрій Бойко додав, що у сучасному глобалізованому світі доцільно налагоджувати співпрацю з різними країнами.

«Чим більше контрагентів, з якими ми працюємо, тим краще для економіки. Тому що неможливо в сьогоднішньому глобалізованому світі замикатись в якомусь колі і ліквідувати для себе можливість постачання товарів і послуг по всьому світу. Тому чим з більшою кількістю країн у нас партнерські відносини, тим більше у нас ринків і стимулів розвиватись. Це благо для нашої економіки», - підсумував Юрій Бойко.

 

версія для друку