українська російська англійська
Ю.Бойко: Меморандум з підприємствами ГМК спрямований на підтримку людей, які працюють у цій галузі
14.06.2013 | 11:40
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та підприємствами  гірничо-металургійного комплексу націлений на підтримку вітчизняного ГМК в умовах жорсткої конкуренції в світі і на захист людей, які працюють в цій галузі.

Про це Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв’ю «5 каналу».

«Сьогодні металургія існує в рамках жорсткої конкуренції в світі. Тому як локомотив нашої вітчизняної економіки вона повинна отримати допомогу від Уряду», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр уточнив, що документом передбачається ряд взаємних зобов’язань, зокрема збереження робочих місць та повернення ПДВ.

«Уряд зобов’язується вчасно повертати ПДВ на експортно-орієнтовану галузь, стримувати зростання тарифів на енергетику і транспортні перевезення – не більше 5% на строк дії меморандуму. Металурги зобов’язуються зберігати робочі місця, сплачувати всі соціальні виплати і нарощувати видобуток», -  додав Віце-прем’єр-міністр.

Юрій Бойко акцентував, що меморандум направлений в першу чергу на підтримку працівників галузі.

«Уряд перш за все підтримує людей, які працюють на цих підприємствах і міста, де вони розташовані… Якщо буде зупинене підприємство, то десятки тисяч людей залишаться без роботи. Ми дивимось на це з точки зору збереження робочих місць, збільшення їх кількості і соціальних виплат. Тому цей меморандум для країни має надзвичайно важливе значення», - сказав Віце-прем’єр.

Він також повідомив, що процедури погодження документу пройдені, а його підписання очікується найближчим часом.

 

 

версія для друку