українська російська англійська
Юрій Бойко: Меморандум дозволить Україні оцінити всі плюси і мінуси Митного союзу
14.06.2013 | 11:46
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією та Україною дозволить державі оцінити всі плюси і мінуси Митного союзу та відстоювати свою позицію при секторальній співпраці. Про це Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв’ю «5 каналу».

«Меморандум дозолить оцінити всі плюси і мінуси Митного союзу, щоб ми могли активно і плідно з ним співпрацювати», - сказав Юрій Бойко.

Він наголосив, що документ дозволить Україні мати свого представника при Євразійській економічній комісії.

«Головне, що у нас буде представник при Євразійській комісії, у якого буде можливість знайомитися з документами, оцінювати їх, проводити переговори щодо секторальних напрямків, тобто брати участь вже всередині цього процесу», - додав він.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що після затвердження кандидатури представника України буде проводитись практична робота з реалізації домовленостей, збільшення товарообігу та секторальної співпраці.

«Країни Митного союзу на першому місці у наших міжнародних торговельних відносинах. Це колосальний товарообіг, понад 60 млрд. доларів», - зазначив Юрій Бойко.

версія для друку