українська російська англійська
Юрій Бойко: Секторальні переговори з країнами-членами МС націлені на збільшення робочих місць в Україні
14.06.2013 | 11:55
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з країнами-членами Митного союзу та збільшенні кількості робочих місць у державі завдяки виробничій кооперації. Про це Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко заявив в інтерв’ю «5 каналу».

«Дуже важливо не тільки те, що зростають макроекономічні показники, а й те, що Україна поглиблює співпрацю з цими країнами. Цю співпрацю ми розглядаємо через призму збереження і збільшення робочих місць всередині країни. Секторальні переговори, які ми почали проводити з країнами-членами Митного союзу, якраз мають ціль зберегти виробничу кооперацію, а відповідним чином і робочі місця всередині нашої країни. Це для нас принципова позиція», - сказав Юрій Бойко.

Віце-прем’єр-міністр висловив сподівання, що поглиблення співпраці з Митним союзом дозволить уникнути випадків обмеження торгівлі з певних позицій.

«Ми повинні зробити все, щоб таких випадків було менше. І статус, який ми отримали в Євразійській комісії, а в подальшому в Євразійському економічному союзі, дає підстави сподіватися, що не будуть допущені якісь торговельні війни», - сказав Юрій Бойко.

 

 

версія для друку