українська російська англійська
Ю. Колобов наголосив на необхідності кредитування економіки за допомогою програми "Активізація інституту державних гарантій"
14.06.2013 | 12:36
Прес-служба Міністерства фінансів України

13 червня відбувся перший етап Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners», в якому взяли участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров, представники українських та іноземних органів влади, ділових та наукових кіл, промислових та інвестиційних інституцій, дипломатичних місій та ЗМІ.

На панельній дискусії: «Обговорення участі бізнесу та інвесторів у реалізації «Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013–2014 роки»» Перший віце-прем`єр-міністр України Сергій Арбузов зазначив, що конференція цінна не лише як діалог влади та бізнесу, але й як презентація України як партнера.  Також Сергій Арбузов підкреслив, що Уряд серйозно налаштований на поліпшення інвестиційного клімату та залучення іноземного капіталу. Знаковим кроком на цьому шляху буде активізація «антирейдерської комісії» під  керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра України.

Продовжив панельну дискусію Міністр фінансів України, наголосивши на необхідності кредитування економіки за допомогою програми «Активізація інституту державних гарантій». Ключовим моментом програми буде самостійність державних органів у ініціюванні кредитування проектів, а основним критерієм стане самоокупність проекту.

Наступним у порядку денному бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» було засідання круглого столу на тему: «Фінансовий сектор України: тенденції та перспективи» за участю Міністра фінансів України, Голови Національного банку України та заступника Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Відповідаючи на запитання під час круглого столу Юрій Колобов зазначив, що саме завдяки жорсткій монетарній політиці 2012 року Україна вже сьогодні отримала 21 млрд. грн. приросту коштів. «У цьому році ми забезпечуємо жорстку фінансову дисципліну, внаслідок чого зберігаємо прийнятний рівень боргового навантаження на ВВП», – наголосив Міністр фінансів.

Також Юрій Колобов підкреслив, що політика економічного блоку Міністерства фінансів полягає у декларуванні змін з метою отримання зворотної реакції. «Ми чуємо всі зауваження та пропозиції», – констатував Міністр фінансів.

 

 

версія для друку