українська російська англійська
18 червня відбудеться презентація Національного проекту "Чисте місто"
14.06.2013 | 13:37
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національним проектами

18 червня 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація Національного проекту «Чисте місто» в рамках заходів Міжнародної конференції «Цілі збалансованого розвитку для України». Конференція триватиме два дні -18-19 червня.

Організатори заходу - Національна екологічна рада України, Центр міжнародних конвенцій та проектів, Центр екологічної освіти та інформації, за сприянням Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Із презентацією Нацпроекту «Чисте місто» на заході виступить його керівник Іван Олексієвець.

Конференція відбудеться з метою забезпечення співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу в розв’язанні екологічних проблем та розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля, реалізації «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем. А також гарантування екологічної безпеки для здоров’я та життя населення, сприяння міжнародному співробітництву, впровадження засад збалансованого (сталого) розвитку в Україні.

Програма конференції.

Реєстрація розпочинається з 9:00, початок о 10:00.

Акредитація ЗМІ: SMS (067) 234 88 93 або press@ukrproject.gov.ua.

Адреса: вул. Хрещатик, 2.

Довідково

Національний проект «Чисте місто» передбачає створення в Україні нових сучасних високотехнологічних  комплексів з переробки твердих побутових відходів (ТПВ) в 10 українських містах та Львівській області. Проект впроваджується з метою покращення санітарного та екологічного стану міських поселень, насамперед, у великих містах, значного зменшення об’ємів захоронення побутових і будівельних відходів на полігонах, а також усунення забруднень підземних водоносних горизонтів.

 

 

 

версія для друку