українська російська англійська
Р. Сафіуллін: Євро-2012 створило імідж для проведення великих спортивних форумів в Україні
14.06.2013 | 13:54
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Україна успішно провела Євро-2012 і готова надалі організовувати і проводити спортивні форуми світового рівня. Про це наголосив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін під час засідання круглого столу на тему: "Від Євро-2012 до Євробаскету-2015 та зимової Олімпіади-2022", яке відбулося в рамках Першої Міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

Міністр підкреслив, що проведення Чемпіонату Європи з футболу в Україні стало стартовим майданчиком до проведення великих спортивних форумів на території України.

За словами Равіля Сафіулліна, з урахуванням коштів інвесторів урядовою програмою з підготовки до Чемпіонату Європи було передбачено 117 мільярдів 145 мільйонів 193 900 гривень.

"У нас буквально за рік з'явилося багато хостелів, хоча два-три роки тому ми навіть не знали що це таке, а зараз це цікавий сегмент у готельному бізнесі. Організація Чемпіонату стала поштовхом для розвитку цього бізнесу", - наголосив Міністр.

Також Равіль Сафіуллін відзначив, що завдяки Євро-2012 наша країна відкрилася з іншого боку для іноземців, а створений позитивний імідж надалі конвертуватиметься в інтерес інвесторів.

"Чемпіонат емоційно об'єднав населення України. Вболіваючи за нашу команду, раділи всі – і Захід, і Схід країни. Саме привітність мешканців України змушує сьогодні повертатися в нашу країну туристів з усього світу. Переконаний, що проведення в Україні Євробаскету-2015 та інших змагань європейського і світового рівня в подальшому закріпить позитивне враження про Україну", – наголосив Равіль Сафіуллін.

 

версія для друку