українська російська англійська
К.Грищенко: Підвищення якості підготовки ІТ-спеціалістів - запорука модернізації нашої держави
14.06.2013 | 14:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

14 червня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів нараду з питань підвищення якості підготовки студентів з ІТ-спеціальностей.

У рамках наради, у якій взяли участь Голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко та виконавчий директор асоціації «Інформаційні технології України» Віктор Валеєв, було обговорено результати проведення перевірки рівня підготовки майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій.

Зокрема, Віце-прем’єр наголосив на важливості підвищення якості викладання іноземних мов з метою забезпечення належного рівня конкурентоздатності вітчизняних ІТ-спеціалістів. «Англійська мова для наших студентів має стати розмовною, що дасть можливість для їх подальшої професійної самореалізації», - зазначив К.Грищенко.

На думку Віце-прем’єр-міністра, розвиток інформаційних технологій в Україні, як однієї з найперспективніших галузей вітчизняної економіки, є передумовою успішного інноваційного зростання України. «Такий розвиток неможливий без модернізації освітянської складової інформаційної сфери», - підкреслив урядовець.

 

 

версія для друку