українська російська англійська
О. Вілкул: "Україна і Партнери 2015" може відбутися в одній з мультифункціональних арен, зведеній до Євробаскету-2015
14.06.2013 | 15:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Мультифункціональні арени, які збудують у 6 містах в рамках підготовки до Євробаскету-2015, дозволять проводити змагання з більш ніж 100 видів спорту, а також масштабні виставки та концерти, які на сьогоднішній момент Україна не може проводити. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

«Думаю, що Міжнародна конференція «ABC: Ukraine & Partners 2015» проходитиме в одній з таких арен. Причому, не обов'язково у Києві. Рівень створюваних комплексів відповідає кращим світовим стандартам і дозволить зробити вибір місця проведення подій світового масштабу в будь-якому із 6 міст України», - сказав Олександр Вілкул.

Під час Конференції також було обговорено можливості залучення інвестицій у туристичну та готельну інфраструктуру.

«За останні три роки спостерігається стабільне зростання приїзду іноземних туристів в Україну. Цьому сприяють і проведення великих міжнародних спортивних заходів. Проведення Євробаскету-2015, який є другим за значимістю спортивним заходом у Європі, також забезпечить підвищення уваги до України як одного з туристичних і спортивних центрів», - сказав Віце-прем'єр-міністр.

За оцінками експертів, під час Євробаскету-2015 Україну відвідають не менше мільйона туристів із-за кордону.

 

 

версія для друку