українська російська англійська
О.Вілкул: Побудовані під Євробаскет-2015 мультифункціональні арени створять новий кластер української економіки
14.06.2013 | 15:30
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Для проведення турніру будуть побудовані 6 універсальних трансформованих мультифункціональних арен. «Баскетбол - це один з найбільш видовищних видів спорту, який дарує масу позитивних емоцій. Не даремно на Чемпіонат планує приїхати понад мільйон уболівальників з-за кордону», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул у рамках проведення в Україні Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

«Нові мультифункціональні арени, які будуть побудовані під Євробаскет-2015, створюють можливості проведення в них і інших змагань світового рівня з більш, ніж 100 видів спорту, а також масштабних виставок і концертів. Це буде принципово новий формат заходів, які на сьогоднішній момент Україна не може робити. Таким чином, побудовані під Євробаскет-2015 сучасні мультифункціональні арени створять новий кластер української економіки», - зазначив Віце-прем'єр-міністр.

За оцінками експертів, очікувана завантаженість українських арен - до 280 заходів на рік.

Згідно з Програмою проведення Євробаскету-2015, у Харкові, Одесі, Львові та Києві проходитиме груповий етап змагань. У Дніпропетровську, Донецьку та Києві - півфінальні та фінальні ігри. Для проведення змагань приватними інвесторами будуть побудовані нові багатофункціональні арени. Для забезпечення їх роботи будуть створені кілька тисяч нових робочих місць.

 

 

версія для друку