українська російська англійська
Цього року буде розроблено проект першого концесійного конкурсу на будівництво автомобільної дороги
14.06.2013 | 15:40
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури та Укравтодор працюють над підготовкою концесійних конкурсів на будівництво автомобільних доріг. На сьогодні є 7 проектів будівництва доріг, що будуть запропоновані інвесторам. І вже цьогоріч буде розроблено проект першого концесійного конкурсу. Про це під час брифінгу за підсумками панельної дискусії на Міжнародній бізнес-конференції "ABC: Ukraine&Partners" розповів Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

"Конкурс - це справа не одного дня. Треба підготувати пакет законодавчих документів, адже концесійна дорога, будучи платною повинна мати безкоштовну альтернативну дорогу. Тому готуються проекти, кошториси, визначається обсяг робіт, розраховується вантажопотік, щоб порахувати окупність проекту. На сьогодні у нас є 7 концесійних проектів. І вже найближчим часом ми проінформуємо про черговість виставлення цих проектів на конкурс", - сказав Міністр.

Серед проектів, які будуть запропоновані інвесторові, за словами Володимира Козака, кільцева дорога навколо Києва, ділянка дороги від кордону Росії через Харків у напрямку Криму, ділянка автошляху від кордону з Польщею у напрямку Києва через Львівську та Рівненську області, ділянка від Ульянівки на Одеській трасі на Крим.

Міністр уточнив, що про вартість цих проектів можна буде говорити після проведення усіх розрахунків.

 

версія для друку