українська російська англійська
В.Козак: У 2014 році Укрзалізниця збільшить інвестиції у 3-4 рази
14.06.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У першій половині наступного року Укрзалізниця планує розмістити євробонди на суму, що перевищує цьогорічну у 3-4 рази. Про це у рамках Міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine&Partners" повідомив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

"Буквально три тижні тому Укрзалізниця розмістила в Лондоні євробонди на 500 млн. дол. При чому брали участь інвестори з США, Європи, Азії, Близького Сходу, СНД та з інших країн. І зараз ми починаємо другий етап і готові наступного року збільшити цю суму в 3-4 рази. Вже є пропозиції більше 10-ти банків, які хочуть займатися цією справою", - сказав Міністр.

Володимир Козак наголосив, що Укрзалізниця - єдине державне підприємство нашої країни, яке розмістило євробонди без підтримки держави й отримало від рейтингового агенства Standard&Poors суверенний рейтинг інвестицій.

"Над цим проектом ми працювали два роки, але тепер у нас є досвід, довіра, партнери серед банків та інвестиційних інститутів, тому, думаю, у першій половині наступного року ми збільшимо суму євробондів. Якою буде сума, залежить від інвестора", - підкреслив Володимир Козак.

 

версія для друку