українська російська англійська
Леонід Кожара зустрівся із Співголовами Мінської групи ОБСЄ
14.06.2013 | 16:45
Прес-служба Міністерства закордонних справ

14 червня 2013 року Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч із Співголовами Мінської групи ОБСЄ, Послом РФ Ігорем Поповим, Послом Франції Жаком Форе, Послом США Іаном Келлі, а також Особистим представником Діючого голови ОБСЄ з питань конфлікту, що розглядається Мінською конференцією, Послом Анджеєм Каспшиком.

В ході зустрічі обговорено питання, пов’язані з врегулюванням нагірнокарабаського конфлікту. Співголови Мінської групи поінформували Діючого голову про актуальний стан переговорного процесу щодо Базових принципів врегулювання конфлікту, а також підсумки останніх контактів між главами зовнішньополітичних відомств Азербайджану та Вірменії.

В ході бесіди відбувся обмін думками щодо доцільності перенесення термінів візиту Діючого голови ОБСЄ до Азербайджану та Вірменії, що пов’язано з важливістю, яку Україна, як Головуюча в ОБСЄ держава, надає предметному наповненню зустрічей на найвищому рівні.

Діючий голова ОБСЄ підтвердив готовність України й надалі сприяти зусиллям Співголів Мінської групи ОБСЄ, а також Особистого представника Діючого голови, спрямованим на мирне врегулювання нагірнокарабаського конфлікту, що належить до пріоритетних напрямків роботи Головування України в ОБСЄ.

версія для друку