українська російська англійська
Представники Уряду підтримали проекти розвитку транспортної інфраструктури
14.06.2013 | 16:50
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

14 червня 2013 року Віце-прем’єр міністр Олександр Вілкул відкрив дискусійну панель «Інвестиційні та бізнес-можливості розвитку інфраструктури та реалізації транзитного потенціалу України», яка відбулася в рамках Міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine& Partners».

«Реалізація масштабних проектів інфраструктури – це забезпечення стабільною роботою сотні тисяч людей, створення десятків тисяч нових якісних робочих місць і гарантія високого рівня соціальних стандартів для працівників і членів їх сімей, завдяки чому виграють не тільки громадяни України, але й інвестори, що вкладають кошти в затребувану інфраструктуру», – зазначив віце-прем’єр міністр Олександр Вілкул.

За словами Віце-прем’єр-міністра, останні 20 років близько 30% нових доріг, які будують в Європі, реалізуються на основі державно-приватного партнерства, тому головне завдання - забезпечити ефективний діалог між державою та бізнесом. У цьому році Уряд планує оголосити декілька інвестиційних конкурсів, чого не робилось раніше в Україні.

Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів у своєму виступі зазначив, що світовий досвід залучення інвестицій для будівництва автодоріг на умовах концесії свідчить про дієвість та реалістичність такого механізму і його очевидні переваги над фінансуванням винятково за бюджетні кошти.

«Національний проект «Повітряний Експрес» та його складова «Міська кільцева дорога» передбачають нову для України ідею будівництва доріг на концесійній основі. Зведення таких об’єктів мають низку переваг, що вирішують соціальні, економічні та логістичні проблеми, зокрема: зменшення аварійності, створення робочих місць, зменшення заторів, €50 млн. податкових надходжень, рішення для транзитного транспорту», сказав В. Каськів.

Про ефективність і необхідність нових інфраструктурних проектів наголосив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

«Нові інфраструктурні проекти в нашій країні – найпотужніший ресурс для розвитку економіки, і, як наслідок, підвищення соціальних стандартів і якості життя громадян України», - наголосив В.Козак.

 

версія для друку