українська російська англійська
Прем'єр-міністр відзначив перспективність інвестування у вітчизняний АПК
14.06.2013 | 17:39
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Протягом останніх років влада сприяла реалізації низки аграрних проектів. Так, держава відшкодовувала частину коштів, витрачених аграріями на розбудову теплиць, тваринницьких комплексів, відсотків за кредитними ставками тощо. Окрім того, влада та аграрії розпочали ефективно співпрацювати у зерновому, олійному та інших секторах. І наразі Україна запрошує іноземних інвесторів для реалізації нових великих інвестиційних проектів у вітчизняному сільському господарстві. Про це сьогодні на пленарному засіданні «Шляхи та перспективи ділового партнерства України та світу: пошук та реалізація взаємовигідної стратегії забезпечення сталого розвитку» в межах Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«Останніми роками ми приділили багато уваги реалізації проектів у вітчизняному АПК. Наприклад, продовжуємо компенсувати частину коштів, витрачених аграріями на розбудову теплиць, тваринницьких комплексів, відсоткових ставок за кредитами тощо.  І результати очевидні», − зазначив Микола Азаров.

Так, Прем’єр-міністр зауважив, що вітчизняні аграрії вийшли на стабільне щорічне виробництво понад 50 мільйонів тонн зерна. Окрім того, Україна утримує провідні позиції з виробництва соняшникової олії. А щоб наростити валове виробництво вітчизняного сільського господарства, влада розпочинає реалізацію зрошувального проекту на Півдні України.

«Ми плануємо зробити зрошуваними близько 2 мільйонів гектарів земель на півдні України. А це забезпечить високі врожаї не лише зерна. Тому ми запрошуємо інвесторів до участі у реалізації такого великого і складного проекту», − зазначив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров наголосив, що влада готова вислухати пропозиції інвесторів. Так, за його словами, наразі завершується стадія розгляду інвестиційних проектів, а з другого півріччя розпочнеться стадія їх реалізації.

 

версія для друку