українська російська англійська
М. Присяжнюк: Україна демонструє, як ефективно налагодити співпрацю влади та аграрного бізнесу
14.06.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні в Україні для аграрного бізнесу та інвесторів створюються максимально прозорі та прогнозовані умови. Відтак, взаємний діалог влади та бізнесу стає більш системним, ефективним та структурованим. А це, своєю чергою, покращує інвестиційний клімат в аграрному секторі та приваблює нових інвесторів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Уряд України сьогодні вживає заходи для того, щоб умови для діяльності аграрного бізнесу були зрозумілими, прозорими і прогнозованими, а взаємний діалог із владою – системним, постійним, ефективним та структурованим. Адже у сприятливому інвестиційному кліматі зацікавлені як учасники ринку, так і уряди держав. І на сьогодні Україна вже демонструє успішну консолідацію зусиль влади та аграрного бізнесу в цьому напрямку»,   зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, забезпечення сприятливих умов для приватного капіталу в економіці, та сільському господарстві зокрема, свідчить про покращення інвестиційного клімату в країні.

«Ринки подають інвесторам сигнали про те, коли і де виникають можливості для вдалого інвестування. А професійні інвестори справедливо зазначають, що інвестувати слід лише в зрозумілий бізнес. І ми працюємо над тим, аби така співпраця стала ще більш прозорою та результативною для всіх сторін»,   наголосив Микола Присяжнюк.

Він зазначив, що це, своєю чергою, допоможе реалізувати головний меседж, який Україна посилає світовій спільноті, впевнено заявляючи про свою роль у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

 

 

 

 

 

 

версія для друку