українська російська англійська
Уповноважені України та Росії обговорили виконання угоди про спільне використання та охорону транскордонних водних об'єктів
14.06.2013 | 18:07
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

12-14 червня 2013 року у м. Слов’янськ Донецької області, згідно з Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільне використання та охорону транскордонних водних об’єктів, відбулася 19 зустріч Уповноважених сторін.

Українську делегацію очолював Уповноважений Кабінету Міністрів України, Голова Держводагентства Василь Сташук, делегацію Російської Федерації – Уповноважений Уряду Російської Федерації з виконання Угоди між Урядом Російської Федерації і Урядом України про спільне використання і охорону транскордонних водних об’єктів, заступник керівника Федерального агентства водних ресурсів Ігор Нікітін.

На зустрічі були розглянуті питання щодо ходу виконання сторонами рішень 18 наради Уповноважених Кабінету Міністрів України та Уряду Російської Федерації; пропуску весняного водопілля 2013 року; оцінки якості транскордонних водних об’єктів та заходів щодо її покращення; виконання водоохоронних заходів на транскордонних річках.

Після обговорення питань порядку денного були прийняті рішення схвалити роботу заступників Уповноважених, робочих груп та експертів, продовжити здійснення спільного аналітичного контролю якості транскордонних водних об’єктів, а також обмін інформацією щодо водогосподарської обстановки, якісного та кількісного стану водних об’єктів та виконання заходів щодо охорони транскордонних річок басейнів Сіверського Дінця та Дніпра.

Наступну 20 зустріч Уповноважених заплановано провести у ІІІ кварталі 2014 року на території Російської Федерації.

Довідково

Міжнародна співпраця на транскордонних водних об'єктах між Україною та Російською Федерацією здійснюється на підставі підписаної у 1992 році в м. Києві Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про спільне використання і охорону транскордонних водних об'єктів. Співпраця здійснюється у басейнах річок Дніпро, Десна, Сіверський Донець і річок Приазов'я.

 

версія для друку