українська російська англійська
Україна має політичне підґрунтя для стабільного розвитку
14.06.2013 | 21:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна може розраховувати принаймні на 7 років політичної та економічної стабільності, оскільки альтернативи курсу чинного Президента Віктора Януковича немає, - заявив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр Микола Азаров переконаний, що в Україні буде 7 років політичної та економічної стабільності, оскільки альтернативи чинному Президенту Віктору Януковичу немає. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції після завершення Міжнародного Форуму «АВС: Україна і партнери».

«Будь-хто, хто проаналізує політичну ситуацію в країні неупереджено, зрозуміє, що в України є приблизно 7 років стабільності. Це очевидний, незаперечний висновок. Звичайно, вибори – це вибори, але очевидно, що альтернативи чинному Президенту просто немає, і тому стабільність буде збережена», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що економічна і політична стабільність надзвичайно важлива для України, оскільки немає жодної країни в історії, яка б динамічно розвивалася економічно за умови політичної нестабільності.

 

версія для друку